Paberivaba seirelehtede ja ankeetide tarkvara

Miratag lahendusega muudad oma tooted ja teenused kvaliteetsemaks, tõhustad protsesse ning tagad vastavuse standarditele ja regulatsioonidele.

Mis on Miratag?

Miratag lahendus võimaldab planeerida, koguda ja analüüsida seirelehtede täitmist. Digitaalselt kogutud andmed aitavad ettevõtetel tõhustada kvaliteeti tagavaid protsesse olgu selleks puhastus, järelvalve, väljapanek või muu tegevus.

Miratag mobiilirakendust kasutades saavad töötajad täita ja esitada seirelehed mugavalt ning vajadusel vaadata antud tööülesannetega seotud juhiseid. Tänu võimekale mobiilirakendusele kuvatakse töötajatele vaid lahtreid ja seirelehtesid, mille täitmine on antud olukorras vajalik.

Paberivabad auditid tagavad kiirema töö, analüüsitavate andmete olemaolu, kindluse andmetega manipuleerimise eest ning keskkonnasõbralikkuse.

Kes vajab Miratag lahendust?
Digitaalne kvaliteedijuhtimise lahendus võimaldab teil jälgida ja planeerida protsesse, koguda aruandeid ning püsida vastavuses valdkonnapõhiste kvaliteedinõuete ja regulatsioonidega.
Proovi tasuta
Miratag on Sinu ettevõtte kvaliteedigarantii!

Üleminek Miratagi kasutamisele oli meie ettevõttele õige samm, üleliigne paber, mida tuleb pidevalt säilitada, on minevik. Enam ei pea kogema (ja see on kõigile restoranipidajatele tuttav) "oih, unustasin temperatuurid üles märkida ja pean kiiresti 2 nädalat tagasi kandma." Miratagi abil piisab pilve vaatamisest, võtad välja õigeaegselt salvestunud andmed ja tehtud. Terviseamet vaatab andmed üle ja kõik on täiuslik. Samuti on Miratagi rakendusest saadavad hoiatused nutitelefonile äärmiselt mugavad, isegi kui olete kodus, märkate kui jahutusseade või sügavkülmik ei tööta, saate toidu veel õigeaegselt mujale paigutada. Tulevikus plaanime tihedamat koostööd Miratagiga ning juba ootame põnevusega järgmisi meetmeid, mida kavatseme ellu viia.

Maritim Hotelgesellschaft mbH
Maritim Hotelgesellschaft mbH
Hotellindus

Miratag süsteemi kasutuselevõtt on oluliselt lihtsustanud meie igapäevaseid töörutiine kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Pikaajaline koostöö on võimaldanud meil minna üle paberivabale enesekontrollile, mis on mitte ainult kiirendanud tööprotsesse, vaid ka taganud andmete parema analüüsitavuse ja turvalisuse. Miratagi lahendus on toetanud meie pühendumust kvaliteedile ja keskkonnasõbralikkusele: seire- ja auditeerimistegevuste haldamise platvorm on paindlik ja kasutajasõbralik.

Circle K
Circle K
Mootorikütused ja mugavuspoed

Ehitusmasinate ja sõidukite rentijatena oleme alati seisnud silmitsi olukorraga, kus meie sõidukitel esinevad kahjustused ei olnud selgelt määratletud või on tekkinud vaidlusi, kas kahjustus oli juba väljastamise hetkel olemas. Sellepärast otsisime lahendust, kuidas selliseid probleeme lihtsalt ja tõhusalt kaardistada. MIRATAG-iga oleme leidnud partneri ja tarkvara, millega oleme väga rahul. See on lihtne, kuid väga tõhus lahendus, mis lisaks sellele asendab ka paberi kasutamise.

Kauf Mietpark Service Engelhardt GmbH
Kauf Mietpark Service Engelhardt GmbH
Masinate ja seadmete renditeenus

Koostöö lepingu sõlmimisest kuni Miratag tarkvara käsitlemiseni on kõik sujunud suurepäraselt ning jätkub samas vaimus. Tänu Miratag lahendusele oleme saanud asendada paberkandjal hooldusaruanded ja nüüdseks jälgime hooldusi täiesti digitaalselt, tagades samal ajal täpse ajakontrolli. See oli muu hulgas oluline meie hügieeni ja toiduohutuse sertifitseerimise BRC standardite täitmiseks. Miratag tarkvara struktuur ja senine tugi on olnud väga tõhusad, ning me julgeme kindlasti soovitada seda lahendust!

Schur Pack Germany GmbH
Schur Pack Germany GmbH
Pakendimaterjalide tööstus
Miratag eelised
Kohandatavad seirelehed
Kohandatavad seirelehed
Loo just sellised seirelehed nagu sinu äri vajab.
Kiirteavitused ja alarmid
Kiirteavitused ja alarmid
Väldi suurema kahju tekkimist automaatsete kiirteavitustega.
Andmed reaalajas
Andmed reaalajas
Kogu aruanded tänapäevaselt kasutades mobiilirakendust.
Võimekas analüütika
Võimekas analüütika
Saa kiirelt detailne ja põhjalik digitaalne aruandlus.
Standardiseeritus
Standardiseeritus
Vii oma ettevõte vastuavusse regulatsioonide ja standarditega.
Paberivabadus
Paberivabadus
Koos panustame jätkusuutlikku tulevikku - iga uue kliendi puhul istutame ühe puu meie planeedi heaks! #greendeal #carbonreserve
Korduma kippuvad küsimused

Miratag rakendus on mõeldud ettevõtetele igas suuruses ja igas tööstusharus, et hallata nende kvaliteeti ja ohutust. Iga ettevõte saab vastavalt oma vajadustele kohandada seire-lehtesid, protseduure, ajastatud tegevusi ja palju muud.

Jah, loomulikult! Meie meeskond on siin, et aidata iga küsimuse, ettepaneku või murega. Soovime, et Miratagi kasutamine oleks vaevatu, sujuv ja tulemuslik kõigile meie klientidele!

Miratagi hinnakujundus sõltub ettevõtte vajadustest, suurusest ja konkreetsetest soovidest. Parim viis saada täpset hinnapakkumist on võtta meiega ühendust ja arutada äri vajadusi lähemalt. Nii oskame pakkuda kõige sobivamat lahendust, mis aitab optimeerida protsesse ja saavutada parimaid tulemusi just Sinu ettevõttes.

Taotle proovikonto
Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi kohe!
Tõsta oma ettevõte kvaliteeti
Lae meie rakendus alla siit: