Tanklaketid & mugavuspoed

ProTip Miratag on Sinu ettevõtte kvaliteedigarantii! BRONEERI KONSULTATSIOON

Kasutegurid tankla juhatajale

Ülevaade töötajate ülesannetest

Juhtige ja jälgige oma töötajate tegevusi efektiivsemalt Miratag rakenduse abil. Koostage checkliste, kontrollige tööülesannete täitmist ja omage ülevaadet vastutusalade kohta. Saage väärtuslikke teadmisi, jälgige edusamme, tuvastage parendamiskohti ning tehke informeeritud otsuseid tööheaolu ja tööjõu juhtimise paremaks optimeerimiseks ja tootlikkuse suurendamiseks.

Lihtne Aruandevormide Seadistamine

Meie tarkvara võimaldab hõlpsalt ja kiirelt seirelehtede seadistamist. Intuitiivse kasutajaliidese abil saate neid lihtsasti kohandada vastavalt oma äri vajadustele. Valige eelnevalt määratletud mallide hulgast või looge seirelehti nullist, lisage teile olulisi välju, määrake andmetüüpe ja seadistage tööreegleid. Meiega säästate aega ja tagate täpse andmekogumise ja hoidmise.

Kiire Lahendamine Vaidluste Korral

Miratagi tarkvara abil, kus tööülesanded on digitaalselt fikseeritud (sh saabunud kauba saatelehed, allkirjad, fotod jpm) ja vastutus on selgelt määratletud, tagate kiire vaidluste lahendamise nii töötajate kui ka partnerite vahel. Miratag lahendusega pole vaidlused teie ettevõttes enam aktuaalsed.

Manageerimine

Bensiinijaama ja/või mugavuspoe haldamine hõlmab mitmesuguseid ülesandeid, sealhulgas kauba tellimist ja vastuvõtmist, nõuetekohast hoiustamist, varude jälgimist, tervise- ja hügieeninõuete täitmist, töötajate ülesannete planeerimist, graafikute koostamist ja palju muud. Miratag tarkvara aitab neid ülesandeid lihtsamini hallata ja automatiseerida, vähendades inimlikke eksimusi ja hoides kokku kallist aega.

Toiduohutus

Mugavuspoed peavad järgima rangeid toiduohutuse regulatsioone, et tagada klientide tervis ja ohutus. Miratag tarkvara abil saate jälgida toidu kvaliteeti ja ohutust alates tarnijatest kuni serveerimiseni. Võimaldame protsesside automatiseerimist ja paremat dokumenteerimist kvaliteedikontrolli osas, tagamaks seadusest tulenevate nõuete täitmist.

Analüüsimine

Välitamaks nii toidu raiskamist kui ka kehvasti planeeritud tööaja kasutust on soovitatav neid andmeid koguda ja analüüsida. Ausate andmete põhjal on võimalik teha teadlikke otsuseid ettevõtte püsimiseks ja kasvatamiseks. Miratag tarkvaral on mitmeid analüüsi- ja aruandlus-funktsioone, mis võimaldavad kohvikutel jälgida oma tulemuslikkust või varakult tuvastada võimalikke probleeme ja kõrvalekaldeid.

Pakume personaalset koolitust ja tuge Miratagi kasutuselevõtuks, et tagada sujuv integreerimine!

Meiega alustada on lihtne
1

Loo Miratag konto. Seadista endale vajalikud seirelehed ja kontrollpunktid.
Ära unusta, kui vajad juhendamist, pöördu meie professionaalse konsultandi poole. Aitame hea meelega kõigil uutel tulijatel kiiresti ja sujuvalt integreeruda!

2

Peale seadistamist saad hakata koguma Sulle vajalikke andmeid. Seirelehtede mugavaks täitmiseks lae alla tasuta Miratag mobiilirakendus Google Play'st või App Store'ist.

3

Nii lihtne ongi saada kasu Miratag digitaalsest lahendustest!
Sulle oluline saab talletatud, lihtsasti leitavaks, kolleegidega jagatatavaks ning kogutud info on kergesti analüüsitav.

ProTip 98% Miratag kasutajatest jätkab meie teenuste kasutamist ka pärast 3 aastat. Liitu ka!

Tõhusta ja lihtsusta protsesse kvaliteedi­kontrolliks

Mõned näited seirelehtedest, mis hõlbustavad tanklapoe juhtimist ja aitavad järgida kvaliteedinõudeid korrapärselt:
Sissetulevate kaupade kontroll
Kohaletoimetamise saatelehed
Ohuhindamine töökeskkonnas
Allergeenide dokumentatsioon
Kvaliteedi kontroll-lehed
Temperatuurilogid
Tööohutuse auditi ja kontroll
Juhtumiaruanded
Kahjuritõrje
Koristuslehed
Inventuurikontroll
HACCP dokumentatsioon
Kohvimasina täitmine
Frittimisrasva kontroll
Kauba tagastusleht
Ei leidnud siit sobivat? Võta ühendust ja meie konsultant seadistab Sulle sobiva.
Miratag lahendus pakub huvi, aga Sinu ärivaldkond erineb eelolevast?

Pole probleemi! Erinevates tööstusharudes tegutsevad ettevõtted, sõltumata suurusest ja struktuurist, saavad Miratag lahendusega tõhusalt hallata kvaliteeti ja ohutust.

Miratag lahendusega alustada on lihtne!
Taotle proovikonto
Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi kohe!
Tõsta oma ettevõte kvaliteeti
Lae meie rakendus alla siit: