MEIE DNA = PABERIVABADUS

9 kvaliteedispetsialisti 10st hindavad, et digitaalsed raportid on usaldusväärsemad ja läbipaistvamad kui paberkandjal.

Miratag lahendus pakub reaalajas ülevaadet kogutud andmetest ning aitab jälgida kõrvalekaldeid ja kiiresti teavitada võimalikest ohtudest.

Broneeri konsultatsioon

Digitaalne VS paber digilahenduste eelised

Digitaalsed seirelehed võimaldavad kiiremat ja mugavamat andmete kogumist võrreldes paberkandjal seirelehtedega. Andmete sisestamine digitaalsesse süsteemi saab olla automaatne, kasutades nutiseadmeid või andmekogumise tööriistu (näiteks temperatuuri sensorid), mis aitavad vähendada tööahelas inimliku eksimuse võimalusi ja kiirendada tööprotsesse.

Digitaalsed raportid tagavad andmete täpsuse ja õigeaegsuse. Digitaalne lahendus pakub hästi struktureeritud andmete talletamist, tagades andmete terviklikkuse ja vähendades andmete kadumise riski või andmetega manipuleerimist. Kui andmed on sisestatud süsteemi digitaalselt, talletatakse need turvaliselt ja neid ei saa kergesti muuta ilma õige volitusteta. See aitab tagada andmete tervikluse, usaldusväärsuse ja kvaliteedi korrapärase täitmise.

Miratag tarkvara võimaldab rutiinide täitmise käigus efektiivselt teavitada töötajaid olulistest tegevustest, nõuetest või muudatustest. See integreeritud lähenemine hoiab meeskonna liikmed hästi informeeritud ja võimaldab neil reageerida õigeaegselt ning täpselt. Kui miski vajab tööülesannetes täiendamist, saab seda koheselt määrata ega pea planeerima täiendavat kohtumist või töötaja üles leidmist.

Arhiveeritud toimingute leidmine, aruannete koostamine, väljastamine ja jagamine saavad tänu digitaalsetelt kogutud seirelehtedele kiire ja tõhusa lahenduse, oluliselt vähendades aja- ja töömahukust. Tarkvarast leiad hõlpsasti vajaliku aruande ning jagad seda kiiresti e-kirja või muu digitaalse kanali kaudu.

Digitaalsed raportid salvestatakse andmebaasi, mis võimaldab andmeid lihtsamini hallata ja hõlpsasti leida vajalikku informatsiooni. See on vastupidine paberkandjal aruannetele, kus informatsiooni otsimine võib olla aeganõudev ja vaevaline protsess.

Miratag tarkvaralahenduse töölaua abil on digitaalselt kogutud andmete analüüsimine lihtsaks tehtud. Tarkvara võimaldab andmete tõhusat töötlemist ja korraldamist, sealhulgas oluliste diagrammide ja graafikute loomist. See võimaldab ettevõtetel teha väärtuslikke otsuseid.

Digitaalne lahendus annab mitmeid keskkonnasõbralikke eeliseid. Lisaks paberijäätmete vähendamisele võimaldavad need ka ressursside säästmist, näiteks trükikulusid, energiat ja ladustamisruumi. Digitaalse formaadi kasutamine toetab ettevõtte jätkusuutlikkust ja keskkonnakaitset, aidates vähendada ökoloogilist jalajälge ning luua rohelisemat töökeskkonda.

Miratag paberivaba lähenemine võimaldab ettevõtetel loobuda ajakulukast paberitööst ning ületada sellega seotud probleeme, nagu viivitatud kontrollid, kahjustunud või kadunud serielehed, arhiveerimiskulud ja keskkonnamõju.

Alusta täna
ProTip Miratag'i üks oluliseim omadus on pakkuda paberivaba keskkonda. Me hoiame loodust!

Avasta, millist väärtust Miratag loob Sinu tegevusvaldkonnas

Miratag lahenduse kasutuselevõtuga saavutate kiiresti parema tööefektiivsuse ja kvaliteedinõuete täitmise. Tagate kogutud andmete täpsuse, kättesaadavuse ja turvalisuse, säästes samal ajal väärtuslikku tööaega ja suurendades kliendirahulolu. Lisaks sellele panustate keskkonnasõbralikku tegevusse!

Vali kalendrist Sulle sobiv tasuta konsultatsiooniaeg!

Broneeri aeg
Tõsta oma ettevõte kvaliteeti
Lae meie rakendus alla siit: