Toiduainetööstus

ProTip Miratag on Sinu ettevõtte kvaliteedigarantii! Broneeri konsultatsioon

Kasutegurid toidu tootjatele

Dokumentatsiooni digitaliseerimine

Miratagi kasutamisega saate koguda ja täita kõiki olulisi toiduainetööstuse dokumente digitaalselt, sealhulgas saatelehti, auditeid ja sertifikaate. See vähendab paberi­majandust ja suurendab tööprotsesside tõhusust. Lisaks tagab digitaalne täitmine turvalisuse, kuna kasutajapõhiselt täidetud toiminguid registreeritakse täpselt ja neid ei saa suvalisel hetkel manipuleerida. Kõik tehtud toimingud on jälgitavad ning vastutust jagatakse selgelt.

Lihtne aruandevormide seadistamine

Meie tarkvara võimaldab hõlpsalt ja kiirelt seirelehtede seadistamist. Intuitiivse kasutajaliidese abil saate neid lihtsasti kohandada vastavalt oma äri vajadustele. Valige eelnevalt määratletud mallide hulgast või looge seirelehti nullist, lisage teile olulisi välju, määrake andmetüüpe ja seadistage tööreegleid. Meiega säästate aega ja tagate täpse andmekogumise ja hoidmise.

Kiire lahendamine vaidluste korral

Miratagi tarkvara abil, kus tööülesanded on digitaalselt fikseeritud (sh saabunud kauba saatelehed, allkirjad, fotod jpm) ja vastutus on selgelt määratletud, tagate kiire vaidluste lahendamise nii töötajate kui ka partnerite vahel. Miratag lahendusega pole vaidlused teie ettevõttes enam aktuaalsed.

Toiduohutus

Toiduainetööstuses peab järgima rangeid toiduohutuse regulatsioone, et tagada klientide tervis ja ohutus. Miratag tarkvara abil saate jälgida toidu kvaliteeti ja ohutust alates tarnijatest kuni serveerimiseni. Võimaldame protsesside automatiseerimist ja paremat dokumenteerimist kvaliteedikontrolli osas, tagamaks seadusest tulenevate nõuete täitmist.

Seadusandlus ja standardid

Seadusandlusele vastavus on toiduainetööstuse jaoks eluliselt tähtis, kuna tuleb järgida rangelt kõiki kehtivaid toiduohutuse ja -kvaliteedi standardeid. Miratagi abil tagatakse dokumenteerimise korrektsus ja täielikkus, võimaldades ettevõttel täita vastavalt rahvusvaheliselt tunnustatud standarditele kõiki toiduainetööstuse kvaliteedinõudeid. See hõlmab nii toiduohutuse kui ka kvaliteedi tagamist, näiteks ISO 22000, IFS, FSSC 22000, SQF ja teiste standardite järgimist.

Analüüsimine

Miratag võimaldab andmete kogumist ja analüüsimist, pakkudes olulist teavet ettevõtte tegevuse ja tulemuste kohta. See võimaldab tuvastada käitumismustreid, kulude suundumusi ja protsesside täiustamise võimalusi ning samuti tuua esile potentsiaalseid riske. Nende teadmiste abil saab ettevõte teha parendusi ja strateegilisi otsuseid, toetudes kogutud andmetele ja analüüsile.

Kasutades meie IoT sensoreid, saate temperatuuriandmeid automaatselt koguda, reaalajas jälgida ja tagada nii toodetele vajalik keskkond.

Meiega alustada on lihtne
1

Loo Miratag konto. Seadista endale vajalikud seirelehed ja kontrollpunktid.
Ära unusta, kui vajad juhendamist, pöördu meie professionaalse konsultandi poole. Aitame hea meelega kõigil uutel tulijatel kiiresti ja sujuvalt integreeruda!

2

Peale seadistamist saad hakata koguma Sulle vajalikke andmeid. Seirelehtede mugavaks täitmiseks lae alla tasuta Miratag mobiilirakendus Google Play'st või App Store'ist.

3

Nii lihtne ongi saada kasu Miratag digitaalsest lahendustest!
Sulle oluline saab talletatud, lihtsasti leitavaks, kolleegidega jagatatavaks ning kogutud info on kergesti analüüsitav.

ProTip 98% Miratag kasutajatest jätkab meie teenuste kasutamist ka pärast 3 aastat. Liitu ka!

Tõhusta ja lihtsusta protsesse kvaliteedi­kontrolliks

Mõned näited seirelehtedest, mis hõlbustavad toiduainetööstuse juhtimist ja aitavad järgida kvaliteeti nõuetekohaselt:
Enesekontrolliplaan
HACCP dokumentatsioon
Kahjuritõrje logi
Saabuva kauba kontroll
HACCP vastavusaudit
Temperatuuri seireleht
Puhastuse ja sanitaarkontrolli kontroll-leht
Tarnija kvaliteedi hinnang
Seadmete hoolduslogi
Toote kvaliteedi kontrolli leht
Jäätmemajanduse audit
Allergeenide seireleht
Intsidentide ja mittevastavuste aruanne
Tooraine vastuvõtu registreerimine
Töötajate tervise ja hügieeni kontroll-leht
Külmaahela kontroll
Kliendikaebuste registreerimine
Jälgitavuse ja tagasikutsumise protseduur
Saadetise vastuvõtu ja väljasaatmise audit
Kvaliteedikontrolli leht
Ohutuse ja kvaliteedi kontrolli audit
BRC standardi sertifitseerimise audit
Koššeri ja halali sertifitseerimise vastavus kontroll-leht
FSSC 22000 vastavus kontroll-leht
Ei leidnud siit sobivat? Võta ühendust ja meie konsultant seadistab Sulle sobiva.
Miratag lahendus pakub huvi, aga Sinu ärivaldkond erineb eelolevast?

Pole probleemi! Erinevates tööstusharudes tegutsevad ettevõtted, sõltumata suurusest ja struktuurist, saavad Miratag lahendusega tõhusalt hallata kvaliteeti ja ohutust.

Miratag lahendusega alustada on lihtne!
Taotle proovikonto
Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi kohe!
Tõsta oma ettevõte kvaliteeti
Lae meie rakendus alla siit: